Modelki – przygotowanie, makijaż, fotomodelki.

Modelki – przygotowanie, makijaż, fotomodelki.

Agencja Energy Models powstała w 2004 roku w Krakowie z inicjatywy pasjonatów branży modowej. Międzynarodowe kontakty z agencjami modelek na całym świecie, znajomość branży oraz własne studia sesyjno – reklamowe to szansa dla wielu dziewczyn marzących o karierze modelki. Pracę w agencji znajdą także hostessy i fordanserki, bowiem agencja obsługuje liczne imprezy, wystawy, eventy.

Renomowana agencja zatrudniająca modelki, hostessy i fordanserki, które odnoszą sukcesy na wybiegach na całym świecie. Siedziba Energy Models znajduje się w Krakowie. Oferujemy m.in. kompleksową pomoc w rozwoju kariery każdej modelki w globalnym modelingu. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz liczne kontakty w świecie mody w różnych krajach na świecie.

Energy Models to jedna z najlepszych w kraju agencji modelek, która zapewnia profesjonalne wsparcie młodych dla młodych projektantów mody oraz dziewczyn, które pragną zrobić światową karierę jako modelki, fordanserki czy hostessy. Posiadamy studia fotograficzne w różnych częściach kraju, a ponadto dysponujemy własnymi wizażystami oraz choreografami.

Oferujemy profesjonalne wsparcie dla modelek i początkujących projektantów mody na każdym etapie rozwoju kariery. Nasze hostessy i fordanserki pracują nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Oferujemy współpracę z renomowanymi wizażystami, choreografami w studiach fotograficznych zlokalizowanych w różnych częściach kraju. Wspieramy imprezy targowe, wystawy oraz kampanie promocyjne.

Energy Models to zespół profesjonalistów, którzy z pasją i oddaniem pomagają dziewczynom w zaistnieniu w branży globalnego modelingu. Nasze hostessy, fordanserki i modelki pracują w różnych krajach tj. Japonia, Wielka Brytania, Francja, Tajwan, Niemcy, Włochy, Chiny oraz Tajlandia. Współpracujemy z licznymi agencjami mody na całym świecie. Zapraszamy do kontaktu.

shinemirror.pl